Poznaj naszą domówkę.Pub & Bistro


Domówka to komfortowy pub znajdujący się w samym centrum Tarnowskich Gór, w którym poczujesz się swobodnie jak u siebie w domu! Stylowe i oryginalnie urządzone wnętrze oraz przytulna, domowa atmosfera sprawią, że kto choć raz odwiedzi nasz pub, z pewnością będzie chciał do niego wrócić!ferujemy bogatą gamę piw, browarów regionalnych i zagranicznych, rozmaite drinki – dla bardzo spragnionych nawet w rozmiarze XXL, przepyszne przekąski, oraz dania które zaspokoją nawet największy głód.

Miejsce na przyjęcia okolicznościowe

Do dyspozycji gości oddajemy 3 sale, piękny, przeszklony taras, oraz w sezonie letnim duży ogródek, w którym posiedzieć można przy grillu. To doskonałe miejsce aby wspólne z przyjaciółmi obejrzeć mecz, uczcić urodziny czy zupełnie jak u siebie w domu pograć w gry planszowe czy też bilard. U nas przeżyjesz najlepszy before party i pozytywnie nakręcisz się przed dalszą imprezą, ale i ciekawie spędzisz leniwe, niedzielne popołudnie.

Idealne rozłożenie sal

Prawdziwym hitem jest podział wnętrza Domówki na kilka osobnych boksów, gdzie każdy z nich zaaranżowany jest na osobne, typowo domowe pomieszczenia takie jak salon, kuchnia, łazienka czy sypialnia… Nie wierzysz? To przyjdź i przekonaj się sam! Zaproś znajomych, urządźcie sobie domówkę i bawcie się dobrze!

Rezerwacje +48 570 120 300